top of page

HAKKIMIZDA

SEVER TEMİZLİK A.Ş. 2014 yılından bu yana yapmış olduğu kaliteli hizmeti ve sektörde öncü oluşu ile markalaşmış seçkin bir temizlik şirketidir.
Müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş olan firmamız bu prensibi sayesinde büyüdükçe büyümüş ve marka değeri olan bir şirket haline gelmiştir.

MİSYONUMUZ
    Ülkemizin altyapısına, dolayısı ile kalkınmasına önemli katkısı bulunan müşterilerimize dünya standardlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz aracılığı ile, kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak; toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.

 

VİZYONUMUZ
    Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Edirne’nin temizlik sektöründeki en iyi firması olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin, ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak Edirne nin seçkin şirketleri arasında yer almaktadır.

 

DEĞERLERİMİZ
    Profesyonellik
    Müşteri Odaklılık
    Takım Ruhu
    Çalışanların Mutluluğu
    Güvenilirlik

bottom of page